IHSM7832EB221L
MFR.Part #
IHSM7832EB221L
JLCPCB Part #
C1336371
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
220uH 440mA 536mΩ ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors ROHS