IHSM7832EB222L
MFR.Part #
IHSM7832EB222L
JLCPCB Part #
C1336355
Package
SMD,7.2x21.3mm
Description
135mA 2.2mH 4.62Ω ±15% SMD,7.2x21.3mm Power Inductors ROHS