IHSM5832ER820L
MFR.Part #
IHSM5832ER820L
JLCPCB Part #
C2052577
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
357mΩ 750mA 82uH ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS