IHSM5832ER120L
MFR.Part #
IHSM5832ER120L
JLCPCB Part #
C2052338
Package
SMD,16.3x8.1mm
Description
1.7A 12uH 68mΩ ±15% SMD,16.3x8.1mm Power Inductors ROHS