IHSM5832ER121L
MFR.Part #
IHSM5832ER121L
JLCPCB Part #
C2052426
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
120uH 530mΩ 630mA ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS