ERL07107K00FKEB500
MFR.Part #
ERL07107K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3412068
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors