IHSM4825ER561L
MFR.Part #
IHSM4825ER561L
JLCPCB Part #
C2052332
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
230mA 3.75Ω 560uH ±15% SMD,13.7x6.4mm Power Inductors ROHS