Y0785160R000Q9L
MFR.Part #
Y0785160R000Q9L
JLCPCB Part #
C1470966
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS