IHSM4825EB561L
MFR.Part #
IHSM4825EB561L
JLCPCB Part #
C1335780
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
230mA 3.75Ω 560uH ±15% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors ROHS