IHSM3825RE220L
MFR.Part #
IHSM3825RE220L
JLCPCB Part #
C2052403
Package
SMD,11.2x6.4mm
Description
22uH 336mΩ 960mA ±15% SMD,11.2x6.4mm Power Inductors