Y507715K0000T0L
MFR.Part #
Y507715K0000T0L
JLCPCB Part #
C1487676
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors