IHSM3825ER470L
MFR.Part #
IHSM3825ER470L
JLCPCB Part #
C17530572
Package
SMD,11.2x6.4mm
Description
47uH 646mΩ 680mA 740mA ±15% SMD,11.2x6.4mm Power Inductors ROHS