IHSM3825EB471L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHSM3825EB471L
JLCPCB Part #
C1336181
Package
SMD,11.2x6.4mm
Description
190mA 470uH 7.67Ω ±15% SMD,11.2x6.4mm Power Inductors ROHS