BFC237532362
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237532362
JLCPCB Part #
C3788016
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS