IHLP8787MZER470M51
MFR.Part #
IHLP8787MZER470M51
JLCPCB Part #
C3224389
Package
SMD,22.5x22mm
Description
10A 13.5A 17.7mΩ 47uH ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS