IHLP8787MZER470M5A
MFR.Part #
IHLP8787MZER470M5A
JLCPCB Part #
C17400135
Package
SMD,22.5x22mm
Description
10A 13.5A 17.7mΩ 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS