IHLP8787MZER220M5A
MFR.Part #
IHLP8787MZER220M5A
JLCPCB Part #
C17509831
Package
SMD,22.5x22mm
Description
10.8mΩ 16A 17.5A 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS