IHD3ER151L
MFR.Part #
IHD3ER151L
JLCPCB Part #
C17290984
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1.4A 1.6A 129mΩ 150uH ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS