IHD3EB5R6L
MFR.Part #
IHD3EB5R6L
JLCPCB Part #
C17597826
Description
11mΩ 4A 5.6uH 6.9A ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS