ORNTV20015001T1
MFR.Part #
ORNTV20015001T1
JLCPCB Part #
C1739550
Description
100mW 2kΩ、5kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS