ERL0716R900FKEB500
MFR.Part #
ERL0716R900FKEB500
JLCPCB Part #
C3388485
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors