IHD1EB472L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD1EB472L
JLCPCB Part #
C17193207
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
10.1Ω 110mA 160mA 4.7mH ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS