IHD3EB333L
MFR.Part #
IHD3EB333L
JLCPCB Part #
C17581893
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
100mA 130mA 25.7Ω 33mH ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS