TR3A226M004C1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3A226M004C1500
JLCPCB Part #
C1958307
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 22uF 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS