IHD3BH330L
MFR.Part #
IHD3BH330L
JLCPCB Part #
C17501987
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
2.9A 28mΩ 33uH 4A ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS