IHD3EB101L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD3EB101L
JLCPCB Part #
C17283987
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1.6A 1.7A 100uH 84mΩ ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS