P0805Y2711PBW
MFR.Part #
P0805Y2711PBW
JLCPCB Part #
C4041546
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount