IHD3BH683L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD3BH683L
JLCPCB Part #
C17380185
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
52.8Ω 68mH 70mA 80mA ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS