IHD3BH682L
MFR.Part #
IHD3BH682L
JLCPCB Part #
C17345173
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
220mA 250mA 5.75Ω 6.8mH ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS