IHD3EB270L
MFR.Part #
IHD3EB270L
JLCPCB Part #
C17221437
Description
25mΩ 27uH 3.2A 4A ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS