IHD3BH561L
MFR.Part #
IHD3BH561L
JLCPCB Part #
C17457735
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1A 504mΩ 560uH 740mA ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS