RER60FR931RCSL
MFR.Part #
RER60FR931RCSL
JLCPCB Part #
C6643637
Description
5W 931mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance