IHD3AC391L
MFR.Part #
IHD3AC391L
JLCPCB Part #
C1336061
Package
Plugin,D11.68xL22.86mm
Description
1.6A 288mΩ 390uH ±15% 插件,D11.68xL22.86mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS