IHD3AC332L
MFR.Part #
IHD3AC332L
JLCPCB Part #
C17478595
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
2.53Ω 3.3mH 310mA 400mA ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS