IHD3AC222L
MFR.Part #
IHD3AC222L
JLCPCB Part #
C17236141
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1.76Ω 2.2mH 380mA 500mA ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS