IHD1RR1R8L
MFR.Part #
IHD1RR1R8L
JLCPCB Part #
C17403220
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
1.8uH 12mΩ 4.6A 5.2A ±15% 插件,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS