IHD1ER100L
MFR.Part #
IHD1ER100L
JLCPCB Part #
C17453871
Description
10uH 2.3A 2.8A 33mΩ ±15% 插件,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS