IHB5BV4R7M
MFR.Part #
IHB5BV4R7M
JLCPCB Part #
C6968544
Package
Plugin,D=40.6mm
Description
29.5A 3mΩ 4.7uH ±20% 插件,D=40.6mm Power Inductors ROHS