IHB3EB680K
MFR.Part #
IHB3EB680K
JLCPCB Part #
C1336606
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
29mΩ 6.5A 68uH ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS