IHB2BV390K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHB2BV390K
JLCPCB Part #
C5656886
Package
Plugin,D=21mm
Description
30mΩ 39uH 5.5A ±10% 插件,D=21mm Power Inductors ROHS