IH15EB270K
MFR.Part #
IH15EB270K
JLCPCB Part #
C1336952
Package
Plugin,D25.4xL34.9mm
Description
15mΩ 16A 27uH ±10% 插件,D25.4xL34.9mm Power Inductors ROHS