BFC233864562
MFR.Part #
BFC233864562
JLCPCB Part #
C3298977
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 5.6nF Y2、Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS