IH15EB100K
MFR.Part #
IH15EB100K
JLCPCB Part #
C17412352
Package
Plugin,D17.8xL42.8mm
Description
10mΩ 10uH 19A 20A ±10% 插件,D17.8xL42.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS