IH15EB500K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IH15EB500K
JLCPCB Part #
C17685520
Package
Plugin,D25.4xL41.3mm
Description
10A 15A 20mΩ 50uH ±10% Plugin,D25.4xL41.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS