IH10EB680K
MFR.Part #
IH10EB680K
JLCPCB Part #
C1336509
Package
Plugin,D23.8xL34.9mm
Description
10A 27mΩ 68uH ±10% 插件,D23.8xL34.9mm Power Inductors ROHS