BWCS001207074N3H00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BWCS001207074N3H00
JLCPCB Part #
C6474172
Package
0402
Description
4.3nH 700mA 91mΩ ±3% 0402 Power Inductors ROHS