IDCS7328ER681M
MFR.Part #
IDCS7328ER681M
JLCPCB Part #
C2052082
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.4Ω 640mA 680uH 960mA ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS