IDC5020ER1R5M
MFR.Part #
IDC5020ER1R5M
JLCPCB Part #
C1334428
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.5uH 10mΩ 6.4A 8A ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS