IDC5020ER101M
MFR.Part #
IDC5020ER101M
JLCPCB Part #
C1334430
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.2A 100uH 280mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS