RNC50H2051BRRSL
MFR.Part #
RNC50H2051BRRSL
JLCPCB Part #
C1825759
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors